PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Taramalı RadaraFaLa
27.09.08, 21:10
JFS 3721 - Çift Frekanslı Renkli Taramalı Radar
[JFS-3721]$0.00http://www.balikbul.com/images/pixel_trans.gifhttp://www.balikbul.com/images/JFS3721.gif
Büyütmek için tıklayın (javascript:popupWindow('http://www.balikbul.com/popup_image.php?pID=24'))
JFS-3721 aranan hedefin yakın veya uzak farketmeden aramayı kolaylaştıran ve daha etklili yapan çift frekanslı taramalı radardır.
Tanıtım
Çift frekanslı taramalı radardır. tuna ve palamut avcılığı yapan orta ve büyük balıkçı teknelerinin ihtiyaçlarılanı karşılayan kullanımı kolaylaştırılmış cihazdır. bu taramalı radar balık sirisinin tanımlamayı ve nerde olduğunu bulmayı kolaylaştırır.
JFS-3721 uzakaki veya yakındaki balık sürülerini algılamaya yetenekli ideal taramalı radardır. Bu özelliği yüksek ve düşük frekansların temiz ve yüksek çözünürlüklü eko yakalama performansı mümkün kılar.
Çift frekanslı ayna ve ufak alıcı verici ile birlikte, JFS-3721 taramalı radarı daha az yer kaplar. Çünkü, sadace tek yukarıya çekme aygıtına ihtiyaç duyar.
Bu cihaz gemi hızı, gemi seyiri ve konumunu gösteren iki tane tahsis edilmiş düşük ve yüksek frekanslı ölçerin avantajlarını sunar. Bu kabiliyeti balıkçılığı şimdiye kadarkinden daha etkili kılar. Özellikleri Daha temiz görüntü Gelişmiş gürüntü teknelojisi daha net görüntü sunar ve balık sürüsünün dağılımını ve yoğunluğunu kolayca rendeler.
Daha kolay kullanımı Sudaki şartların değişmesine rağmen, “Fish response switch” düğmesine basılarak en uygun görüntü eldeedilir.
Daha ufak: Daha az yer kaplayan kurulumu.
Diğer Seslerin Engellenmesi Dış etkenlerin gürültünün azaltılması:</B>ayna ünitesinin en fazla 1600mm lik vuruşuyla olışan kabarcıkların tamamen azaltılması sağlanmış ve diğer diş etkenlerin hareketiyle oluşan ses azaltılmiştır. Frekans28 ve 90 kHzÇıkış Gücü110 veya 220 VDC
http://www.balikbul.com/images/pixel_trans.gifDaha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sayfasını (http://www.balikbul.com/redirect.php?action=url&goto=www.jrc.co.jp%2Feng%2Fproduct%2Fmarine%2Fappl ication%2Ffishing.html) ziyaret ediniz