PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : hain saldırı..meteor
05.10.08, 00:00
maalesef şerefsizlerin yaptıkları hain saldırı sonucunda çok miktarda vatan evladımız şehit olmuştur, şehitlerimize allahtan rahmet dilerim, mekanları cennet olur inşallah.

aFaLa
05.10.08, 00:09
sabah duydum yeter artık bu kadar olmaz vatan evlatlamızım şehit oluyor lanetliyorum artık yeter:mad::mad::mad::mad::mad:

meteor
05.10.08, 00:15
güvenlik güçlerimiz şerefsizlere gereken cevabı fazlasıyla verecektir reis.

aFaLa
05.10.08, 00:23
evet orhan ihşallah en yakın zamanda işlerini bitirırler

YakoMoZ
05.10.08, 00:43
bu kadar vatan evladımız sehit düşüyor sonunda ordumuz gereken cevapı onlara verecektır.....

meteor
05.10.08, 01:17
BARZANİ YÖNETİMİNDEN KINAMA
Irak'ın kuzeyindeki bölgesel yönetimin yetkilisi Cebbar Yaver, "IKDP olarak olayı kınıyoruz" dedi. Yaver şunları söyledi: "IKDP olarak olayı kınıyoruz. Biz insanların ölmesini istemiyoruz. Sorunların diyalogla çözülmesinden yanayız. Bu saldırı bizim sınırlarımızın dışında olmuştur. Bu konuda bizim bir şey yapmamız mümkün değildir. Orası insansız dediğimiz kontrolsüz bölgedir." hürriyet.com.tr

adamların açıklamasına bakarmısınız. insansız ve kontrolsüz bölgeymiş :) biz tüm ortadoğuyu kontrol altına alırıız amma velakin petrol var bize bırakmazlar..

meteor
05.10.08, 01:27
"Bu menfur saldırı üzerine Irak makamları ve diğer ilgili taraflar nezdinde girişimlerde bulunulmuş; uluslararası hukuk çerçevesinde konuyla ilgili görev ve sorumlulukları hatırlatılmış, bu olayın faillerinin yakalanması ve tekerrürünün önlenmesi için gerekli tedbirleri almaları talep edilmiştir.
Komşumuz Irak'ın hükümetinden, bu konuda üzerine düşen sorumlulukların gereğini yerine getirmesini beklemekteyiz.
Irak ve diğer ilgili taraflar nezdinde gerekli girişimler sürdürülmektedir." kaynak hurriyet.com.tr

buda bizim açıklamamız .. sözde ırak hükümetinden daha komik bir açıklama...
güya girişimlerde bulunmuş gerekli rica minnetleri sunmuşuz.

balıkcı
05.10.08, 12:03
abiler bence güvenlik güçlerimiz gereken cevabı vermeye çalışacaklardır ama herzamanki gibi bu seferde veremiyeceklerdir.herzaman aynı şeyler olmuyormu alışmadınızmı halen. şimdi medya 15-20 gün bunlardan bahsetcek. askerimiz pkk ya karşı bugüne kadar en büyük sınır ötesi operasyonu başlatacak belki yada geçen 12 askerimizin şehit edildiğinde yaptıkları pkk ya enbüyük hava saldırısından bitane daha yapılacak 3-4 tane pkk şerefsizi öldürülecek yavaş yavaş kapanıcak medya başka olaylara yönlenecek bizlerde bu hain saldırıyı unutup gidicez taaki birdaha saldırı yapılana kadar. yani herzamanki gibi yani

TAKA
06.10.08, 16:48
en yakın zamanda gerekli cevap verilecektır