PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : cuma akşamı unkapanı (resim eklenmiştir)

balıkcı
18.10.08, 23:13
cuma günü sitemiz sakinlerinden hasan' la (geveze) sabah telefonl görüştük bana unkapanına gidiyorum balığa dedi. bende tamam hasan bende akşam gelirim bizim evden benim kamışıda al öyle git dedim. hasan kamışı almış gitmiş unkapanı köprüsüne, bende akşam 19:30 gibi köprüye geldim. köprüde hasanın yerine doğru giderken birden herkes çinekop almaya başladı.ayağımdaki kısmete bak be dedim kendi kendime. neyse hızlı adımlarla (koşa koşa):D hasanın yerine geldim. köprüde hasanın yerimi olurmuş demeyin hasan sahiplenmiş orayı artık evi gibi kullanıyor 2-3 gün orda uyuyor uyanıyor balığını yakalıyor:D orası onun yeri hemen kaptım oltamı taktım takımımı attım oltamı suya. ardı arkasına çinekoplar atlamaya başladı. köprü okadar kalabalıktıki bütün balıkçılar omuz omuza olmuştuk artık. herkesde güzel balık yakalıyordu. ben cumartesi sabah işe gitceğim için saat 10:30 a kadar durabildim. toplam 16 tane çinekop yakalamıştım. bugün öğlen hasanla telefonla konuştum o yine mekanında kalmıştı. sabaha kadar 60 tane falan almış çinekop. olta olarak küçük zokalı takım istavrit fileto kullandık.

not:cuma sabahı köprüdeki herkes 20-30 arası palamut almış haberiniz olsun. hekese rastgele

http://img147.imageshack.us/img147/7069/17321127av2.jpg

aFaLa
18.10.08, 23:55
bariş bereketli olsun nasıl ve hangi olta ile tuttuğunuzuda yazsaydın guzel olacaktı

YakoMoZ
19.10.08, 19:20
güzel av yapmışsınız bereketli olasun...

balıkcı
20.10.08, 21:32
Cengiz abi yazmayı unutmuşum takımı. fırdöndüye 10 gr. kurşun 1 kulaç sağlam 0,20 misina ucuna hırsızlı en küçük boy zoka yem olarakta taze istavrit fileto

meteor
20.10.08, 22:09
bereketli olsun Barış,

geveze
23.10.08, 21:00
Bereketlii olsun barış bende bugun sabah geldim 2 3 gündür ordaydım gene dademin aradılar beni hasan gelmiyormusun yerine başkası geçiyor diye ben gitmediğim halde yerim ayrılmış :):):) neyse dedim yarın gelicem problem yok evet yaklaşık 1 haftada 177 tane aldım lüferde 6 tane felan palamuta bir denk gelemedim gece bazen yemliye atlıyor hemde baba palamutlar geçen yanımdaki abi 4 tane aldı 2 2.5 kioya yakın hemde.

Hıcaz
21.02.09, 18:08
Barış ,harika bir av olmuş,bunları ızgara yaparsın yanınada kırmızı sogan vede özel sıvı...afiyet olsun..

balıkcı
21.02.09, 22:09
teşekkürler Atilla abi. sıvısız olurmu hiç en özelindenb10