PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : işkorpit başi karada

Reİs
28.10.08, 17:48
taşların üstünde dans yaparak tutuyoruz bunları...

akşam üstü biraktığımiz ağlardan uzatmalardan cıkan bir kova balık sabahın ilk işikları ile topladık ağları birde yunuslarlada dans ederek nerdese ağları bitireceklermiş

Reİs
28.10.08, 17:55
bunlarda yanında hediyesi yunuşlardan kalan

balıkcı
28.10.08, 22:19
iskorpitler güzel görünüyor abi ama yunusların ağa dalması kötü olmuş. Allah kolaylık versin size

küçükbalıkçı
29.10.08, 20:21
Evet abi iskorptler gayet güzel ama yunuslar ağa dalmasaymış daha güzel olacakmış. Allah kolaylık versin abi. İyi günler.İyi avlar

oltacı tayfun
29.10.08, 20:26
bereketli olsun bu zamanda iyi balik corbasıda güzel olur simdi

can9974
17.01.09, 23:03
AH SEVGİLİ KARDEŞİM hep aynı dertten muzdaripiz.bu yunuslar yüzünden denize ağ atamaz hale geldik. merada balık var biz denize çıkıp bu balıktan nasiplenemiyoruz.dün istavrite yeni bir takım ağ yaptım ( 4 paket sıfır misine ağ) denize attım .
bu sabah çektim kurşun mantarı sıyırdım aldım paydos ettim.yiyecek balğı zor aldık.

aFaLa
17.01.09, 23:16
AH SEVGİLİ KARDEŞİM hep aynı dertten muzdaripiz.bu yunuslar yüzünden denize ağ atamaz hale geldik. merada balık var biz denize çıkıp bu balıktan nasiplenemiyoruz.dün istavrite yeni bir takım ağ yaptım ( 4 paket sıfır misine ağ) denize attım .
bu sabah çektim kurşun mantarı sıyırdım aldım paydos ettim.yiyecek balğı zor aldık.

Geçmiş olsun arkadaşim.
Bizim arkadaşlar sabaha karşi cıkıp gün acmadan atıyor ağları 2 saat sonra kaldırıyorlar ağların başinda bekliyorlar daha az zahihat oluyor galibab10

Hıcaz
23.01.09, 14:11
Afala doğru söylüyorsunuz...En fazla bekleme süresi 2 saattir...Aksi halde yunuslar aç olduklarından hazır balıkları yemek için ağları ister istemez yıpratıyorlar..

burak_keyif
28.07.09, 09:35
maşallah iskorpitler çok güzel denildiğigibi havanın kararmasına 1 saat kala atıp karardıktan sonra 1 saat sonra çekersen hem pislikte gelmez yunusta girmez ağlar
herkeze saygılar