PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Gazipaşalılar kışlıklarını denizden topladı...geveze
27.11.08, 01:06
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde sel suları kopan ağaçları ve odunları, denize sürükledi. Bazı vatandaşlar ise, deniz kenarından bu odunları topladı.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde sağanak yağış nedeniyle Hacımusa Çayı'nın taşması sonucu bazı köylerle ulaşım bağlantısı kesildi. Dağlardan sel suları nedeniyle kopan ağaçların ve odunların, Bıçkıcı, Hacımusa ve Delice çaylarından denize sürüklendiği gözlendi. Bazı vatandaşlar ise, deniz kenarından bu odunları topladı.

Gazipaşa Kaymakamı İsmail Gültekin, kapanan yolların açılması için suların alçalmasını beklediklerini, yağmurun kesilmemesi durumunda, yolu kullanan yaklaşık 200 taşımalı ilköğretim öğrencisinin Gazipaşa Öğretmen Evi ve Anadolu Turizm Otelcilik okulunda misafir edileceğini kaydetti.

Bu arada, aşırı yağış, Gazipaşa'da Hacımusa Çayı'nın taşmasına da neden oldu. Yat Limanı bölgesindeki İskele Spor Tesisleri ve bazı restoranlar sular altında kaldı. Devlet Hastanesine ait bir ambulansın da Çakmak köyü yakınlarında yolda kaldığı öğrenildi.

balıkcı ahmet
27.11.08, 10:13
deniz neler veriyor alıyor birde kılyostada komur tpoluyorlar denizden....

küçükbalıkçı
27.11.08, 22:06
Rezillik abicim resmen rezillik....Paylaşımın için teşekkürler abicim...

geveze
30.11.08, 18:51
Evet öle valla ama baya sağlam almış baştan deniz belli. Saolsın Taha kardeşim.

küçükbalıkçı
30.11.08, 20:13
Nedemek abicim :)