PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Kiyidan Levrek Avi !!!

YakoMoZ
01.12.08, 20:35
Kıyıdan Levrek avlamak ısteyen arkadasların ılk once dıkkat etmesı gereken hususlar saglam 0,20 ile 0,25 arası misina kullanmaları gerekmektedir.Benım onerecegım misinalar EUPHRATES ve ya TRENDLİNE birde TSUNAMİ ! Bu misinalar en saglam mısınalardır.Ancak mısınaların 100'er metre olması gereklıdır.Birde tavsiyem bu misinaları pimaş boruya ve parfüm kutusuna sarmaları gerekır.Çünkü levrek balıgı yemı aldıgı zaman kalama alması gerekır.Ve mısınanın gıtmesi gerekır.Levrek balıgının bulundugu alanlar dere agızları,liman agızları en iyi yerlerdır.Kullanacagınız yemler arasında Süpye lolosu ve canlı ıspararoz en iyileridir.Ayrıca hamsi ve ya sardelye de kullanabılırsınız.Liman agızlarında şırınga ile Kupez yavrusu[Boata]yı şişirerekte levrek yakalayabılırsınız.Ancak su ustu oldugu ıcın 0,20 misina kullanmanız gereklıdır.Levrek avlamak ısteyen arkadaslara tavsıyem mutlaka yanlarında kepce bulundurmaları gerekmektedir.Tüm levrek avcılarına bol sanslar !!

geveze
03.12.08, 21:35
Bilgiler için teşekkürler Cemal kaptan senin dediğin taktiği ben ufakken bodrumda yapıyordum pimaş boru veya parfüm şişesine olta sarardım ekmekle kefal sarpa levrek gibi balıklar yakalardık kepçe konusuna gelince bencede şart paylaşım için teşekkürler devamı dilieriz.

küçükbalıkçı
11.12.08, 21:15
Paylaşımın için teşekkürler Abicim...:)

TAKA
11.12.08, 22:15
Paylaşımın için teşekkürler

balıkkolik
11.01.09, 16:49
bilgi için teşekkürler

balıkkolik-yalova

Reİs
11.01.09, 23:52