PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : kaykay ( salya )

sunshine
02.12.08, 17:47
Arkadaşlar pazar günü vatan gazetesinin pazar ekinde bu konuya değinmişler.
bu tek hücreli organizma boğazı su altından birleştiricek tüp geçit projesinde kazı çalışması başlarken
yerin altındaki kil tabakasını kaldırmak suretiyle ortaya çıktığını idda ediyorlar.bunu bilen varmı acaba.

oltacı34
02.12.08, 18:26
ben tamın etmiyorum çalişmalar denizin altında oldu ama üsten kepçeler çaliştı bir ara cıkan camurları direk yalova cukuruna götürdüler devamlı takip ettim haberlerde bu olayı yanlizca bu yazıyı okumadım ....

LüFerCi
02.12.08, 22:25
taner gecen seneler devamli camur birakıyorlardı adaların arkasına bununda etkeni kesın vardır yazın bir ara sularla beraber camur akıyordu hep dıp ağları sanki cimentoya sokulmuş gibi idi bütün hersey etken marmarada en büyük olay kırlılık diyorum ben ve arkasından balıksızlık asırı avcılık bu marmarayı bitirdi artık

sunshine
03.12.08, 12:17
bülent sana aynen katılıyorum.

oltacı tayfun
03.12.08, 20:02
taner gecen seneler devamli camur birakıyorlardı adaların arkasına bununda etkeni kesın vardır yazın bir ara sularla beraber camur akıyordu hep dıp ağları sanki cimentoya sokulmuş gibi idi bütün hersey etken marmarada en büyük olay kırlılık diyorum ben ve arkasından balıksızlık asırı avcılık bu marmarayı bitirdi artık

marmarada hersey artık ağır gelmeye basladı gürültü ışık kırlılık asırı avcılık sanayı atıkları birde bunlar yetmez gibi doğada isyan etti artık marmara için karadenizin bütün pişliğide marmaraya akıyor marmara ne yapsın artık

oltacı tayfun
03.12.08, 20:05
arkadaşlar size soruyorum yukardakı resimler bugün cekildi marmarada camurdan baska birsey yok durum cok kötü artık dıpler oldu camur balcık balık ne yapsın nereye konsun ve dursun marmarada nasıl