PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Süper zeki vampir :)

küçükbalıkçı
06.12.08, 10:20
Bir uçak varmış bu ucağın içinde 3 vampir varmış ucak bir ormanın üstünden geçiyormuş 1. vampir yavaşla yavaşla demiş ve belinde ki iple aşağıya ormanlara doğru atlamış.... yukarı çıktığında ağzı yüzü kan içindeymiş diğer 2 vampir sormuş oooo sen ne yaptın böyle yahu demişler vampirde şu aşağıdaki avcıyı görüyormusunuz demiş evet demişler işte onun kanını emdim demişler oooo bravo demiş diğer 2 vampir... bu sefer bir parkın üstünden geçiyorlarmış 2. vampir yavaşla demiş ve oda aşağıya atlamış ve yukarı çıktığından onunda azı burnu kan içindeymişş oo naptın ya demiş diğer vampirler aşağı atlayan varmpirde su banktaki 2 sevgiliyi görüyormusunuz demiş diğerleride evet demişler işte onların kanını içtim demiş... bu sefer uçak bir okulun üstünden geçiyormuş sonuncu vampir yavaş yavaşş demiş diğer vampirler yahu dur okula atlanırmı hiç başka bir yere atla demişler ama vampir dinlememiş ve atlamış yukarı çıktığında onunda azı yüzü kan revan içindeymiş ona sormuşlar ooooo ne yaptın sen yahu demişler o da su aşağıdaki öğrenciler görüyormusunuz demiş evet demişler peki şu okulun hemen önündeki anıtı görüyormusunuz demiş evet demişler peki o anıtın yanındaki bayrak direğini görüyormusunuz demiş yine evet demişler son atlayan vampir ama ben göremedim işte demiş... :):):):)

balıkcı
06.12.08, 13:01
teşekkürler paylaşım için Taha. güzelmiş

küçükbalıkçı
06.12.08, 21:19
Ben teşekkür ederim Barış abicim...

oltacı tayfun
06.12.08, 21:21
teşekkürler güzelmiş taha:p